circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мелітопольський район за підсумками 2017 року став лідером розвитку на Запоріжжі

27.03.2018, 13:19

text
Поділитися:

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за 2017 рік.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області здійснено за 39 показниками (для міст обласного значення – за 32 показниками), які сформовані за вісьмома напрямами діяльності (для міст обласного значення – за сімома напрямами).

Так, за напрямом «промисловість та розрахунки за енергоносії» (п’ять показників) до трійки лідерів увійшли: серед районів – Пологівський, Приазовський, Василівський; останнє місце посів Більмацький район; серед міст обласного значення лідирують Токмак, Бердянськ і Енергодар; на останньому місці – м. Мелітополь.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «розвиток сільського господарства» (сім показників) перші місця посіли Більмацький, Кам’янсько-Дніпровський і Оріхівський райони; останнє місце – Якимівський район..

За напрямом «державні фінанси» (шість показників) лідирують: серед районів – Веселівський, Великобілозерський та Гуляйпільський; замикає – Запорізький район; серед міст обласного значення лідери Бердянськ, Мелітополь і Токмак; останнє місце – Енергодар.

За напрямом «споживчий ринок» (два показники) найкращих показників досягли Мелітопольський, Пологівський і Василівський райони; на останньому місці – Чернігівський район; серед міст обласного значення – Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь; аутсайдер – Токмак.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «населення та ринок праці» (шість показників) до трійки лідерів увійшли: Мелітопольський, Великобілозерський і Вільнянський райони; на останньому місці – Приазовський район; серед міст обласного значення лідери: Енергодар, Запоріжжя і Мелітополь; останнє місце – Бердянськ.

За підсумками діяльності за напрямом «житлово-комунальне господарство та будівництво житла» (два показника) найвищі позиції посіли Запорізький, Новомиколаївський і Якимівський райони; серед міст обласного значення – Мелітополь, Токмак і Бердянськ; останнє місце – Енергодар.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «захист прав дитини» (чотири показники) трійку лідерів очолили: серед районів – Новомиколаївський, Бердянський, Гуляйпільський; аутсайдер– Більмацький район; серед міст обласного значення – Енергодар, Мелітополь і Токмак; останнє місце – Бердянськ.

За напрямом «освіта, культура та охорона здоров’я» (шість показників) лідируючі місця посіли Приазовський, Більмацький та Новомиколаївський райони; останнє місце – Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення лідери -Енергодар, Запоріжжя і Бердянськ; останнє місце – Токмак.

Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за 2017 рік виглядає таким чином:

Група лідерів:

1 місце

Мелітопольський район

2 місце

Пологівський район

3 місце

Новомиколаївський район

Група аутсайдерів:

17 місце

Якимівський район

18 місце

Чернігівський район

19 місце

Кам’янсько-Дніпровський район

20 місце

Михайлівський район

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: