circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мелітопольський центр первинної допомоги став лідером в Україні за сумою виплат

11.02.2019, 13:01

text
Поділитися:

Національна служба здоров’я України уклала на 2019 рік договори з 1185 медичними закладами, що становить 97% комунальних закладів первинної медичної допомоги. У Запорізькій області 57 закладів охорони здоров’я вже отримують пряме фінансування від Служби, з яких дев’ять – приватні.

Заклади, що не встигли підписати договір, можуть подати заяву до кінця листопада 2019 року. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За даними Національної служби здоров’я України, у січні виплати медичним закладам за договором склали 1,35 млрд. грн. З них 6,45 млн. грн. – приватним медичним закладам та лікарям, що відкрили приватну практику (лікарі-ФОП).

Лідером по всій Україні за сумою виплат став Мелітопольський центр первинної медико-санітарної допомоги №2, який отримав 5,7 млн. грн.

Загалом Національна служба здоров’я отримала заяви від 1207 медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри. З них десять було відхилено через невідповідність. У десяти закладах відсутня ліцензія, три заклади ще не підписали договір зі свого боку, у трьох закладів у заявах виявлено помилки, чотири приватні медичні заклади вирішили відкласти співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: