circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Львова високо оцінив програму «Запорізький трамвай»

20.08.2018, 13:36

text
Поділитися:

У Запоріжжі побував Львівський міський голова Андрій Садовий, який приїхав до нашого міста для того, щоб обмінятися досвідом реалізації міських програм. Львівського гостя зацікавило будівництво нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя», програма Володимира Буряка «Запорізький трамвай», повідомляє прес-служба мерії.

Володимир Буряк і Андрій Садовий побували в депо «Запоріжелектротрансу», де здійснюється капітальний ремонт та збирання запорізьких трамваїв. Міський голова Володимир Буряк розповів, що в рамках програми «Запорізький трамвай» у Запоріжжі збирають трамваї, капітально ремонтують старі трамвайні вагони, а також закупили дванадцять трамваїв, які раніше експлуатувалися в Німеччині, але були капітально відремонтовані і знаходяться в технічно справному стані.

– У Запоріжжя і Львова спільна позиція, що необхідно розвивати електротранспорт. Мені приємно, що в Запоріжжі максимально інвестують у власне виробництво, збираючи і модернізуючи трамваї. Також вважаю, що Львів і Запоріжжя пішли правильним шляхом, закуповуючи німецькі трамваї. Вони прослужать ще років п’ятнадцять після проведеного капітального ремонту. Ми говоримо однією мовою. Міська влада Запоріжжя розуміє важливість розвитку електротранспорту, – зазначив Андрій Садовий.

Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що оновлюючи електротранспорт, міська влада намагається максимально ефективно використовувати бюджетні кошти.

– Програма має декілька напрямків. Це збирання трамваїв, капітальний ремонт, закупівля німецьких трамваїв. Можна сказати, що це вживані трамваї, але ми виходимо з можливостей бюджету. Новий трамвай сьогодні коштує двадцять і більше мільйонів. За ці кошти ми фактично купуємо дванадцять трамваїв, які знаходяться в технічно справному стані і прослужать ще років п’ятнадцять, – розповів Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: