circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя доповів про старт пенсійної реформи в місті

05.10.2017, 13:09

text
Поділитися:

В Україні починається реалізація прийнятої пенсійної реформи. Питанням практичної реалізації цієї найважливішої для мільйонів українців реформи було присвячено селекторну нараду, яку провів сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. У ній взяли участь представники всіх регіонів України, в тому числі і міста Запоріжжя, повідомляє прес-служба мерії.

– Парламент прийняв довгоочікувану реформу пенсійної системи. Її мета – створити справедливу систему пенсійного забезпечення, яка приведе до системного підвищення пенсій українським пенсіонерам. Хочу подякувати народних депутатів України за підтримку цього рішення. Зараз ми переходимо до практичного впровадження перерахунку пенсій для більш ніж дев’яти мільйонів українських пенсіонерів, – сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Глава уряду зазначив, що перерахунок пенсій необхідно провести в максимально стислі терміни. Уже в жовтні пенсіонери повинні отримати підвищену пенсію, передбачену реформою. Серед досягнень реформи Прем’єр-міністр назвав введення індексації пенсій, підвищення розміру мінімальної пенсії і так далі.

У селекторній нараді взяв участь і міський голова Володимир Буряк. Відзначимо, станом на 1 жовтня в обласному центрі більше 238 тисяч одержувачів пенсій. За підрахунками фахівців, підвищення пенсійних виплат торкнеться майже двохсот тисяч запоріжців.

– В Україні прийнята пенсійна реформа, яка торкнеться і сотень тисяч запорізьких пенсіонерів. Дуже важливо, що відразу ж після цього було проведено нараду, присвячену практичній реалізації перерахунку пенсій. Упевнений, що Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, як і завжди, виконає свою обіцянку, і вже в жовтні запорожці отримають підвищену пенсію, – прокоментував Володимир Буряк проведення селектора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: