circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя нагородив підприємців за благоустрій територій

01.06.2018, 14:32

text
Поділитися:

Сьогодні в міськвиконкомі нагородили переможців та найактивніших учасників міського конкурсу серед підприємців на краще утримання прилеглої території, який завершився 31 травня. Почесні грамоти та Листи подяки підприємцям вручив міський голова Володимир Буряк, інформує прес-служба мерії.

У конкурсі взяли участь десятки представників малого та середнього бізнесу з усіх районів Запоріжжя. Кожен з них зробив свій внесок у підтримання в належному стані, благоустрій належних їм об’єктів і прилеглих територій.

– Проводячи цей конкурс, хотілося відійти від казенщини, зобов’язалівки. Як приклад, подача різних папірців для участі в конкурсі. На жаль, в перший раз це не зовсім вийшло. Сподіваюся, що наступного разу вийде краще. Хочу подякувати всім тим, хто подав заявку на участь в конкурсі за небайдужість до рідного міста. Хочеться висловити окремі слова подяки тим, хто не подавав заявки, але при цьому багато зробив для благоустрою, утримання території. Такі також є серед нагороджених. Сам можу навести приклади об’єктів, на які звернув увагу об’їжджаючи місто. Це означає, що ваші зусилля також були помічені, – сказав Володимир Буряк.

Серед переможців кав’ярня Cholla and Joshua brew bar (Вознесенівський район), кафе «Поляна» (Заводський район) та «Терра» (Хортицький район), ресторани «Гюлістан» (Шевченківський район) і «Венеція» (Комунарський район), кондитерська «О’какао» (Олександрівський район) та кафе-бар «Brend-Bar» «Бегемот» (Дніпровський район).

– Головне, щоб це був не конкурс вітрин, фасадів, а конкурс людей, які хочуть зробити вулиці, сквери, свої об’єкти і в цілому місто краще. Тільки спільними зусиллями можна досягти необхідного результату. Міська влада буде робити свою роботу, підприємці вносити свій вклад, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова розповів, що на нього справило враження зроблене багатьма підприємцями. Це і кав’ярня на проспекті Соборному, яка була відкрита не так і давно, але вже стала улюбленим місцем запоріжців. Шевська майстерня з пам’ятником шевця на бульварі Шевченка. Головне, що підприємці зробили це для міста, витративши власні кошти.

Підприємець Павло Бовкун, якого нагородили за краще утримання прилеглої території, подякував за організацію такого конкурсу.

– Хотілося, щоб проведення подібних конкурсів продовжилося. Я вже багато років займаюся бізнесом в Запоріжжі, але такий конкурс проводиться вперше. Хочу сказати, що благоустрій в місті крокує вперед. Видно результати роботи. Є зміни на пляжі Молодіжному, почав перетворюватися парк Вознесенівський, але попереду ще багато роботи. Як для бізнесу, так і міської влади, – заявив Павло Бовкун.

Раніше подібні конкурси в Запоріжжі проводилися тільки до якихось свят, Дня міста. Наприклад, визначалися переможці на краще новорічне оформлення торговельних об’єктів. Міський голова Володимир Буряк вирішив змінити такий підхід, оголосивши в цьому році проведення абсолютно нового конкурсу, адже місто має бути чистим і упорядкованим завжди, а не тільки напередодні свят, урочистих дат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: