circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя провів особистий прийом городян

29.09.2017, 10:42

text
Поділитися:

Міський голова Володимир Буряк провів черговий особистий прийом громадян. Уже традиційно більшість питань стосувалися ремонту житлового фонду – покрівель, внутрішньобудинкових інженерних мереж, під’їздів і так далі. Серед тих, хто прийшов на прийом були мешканці, як багатоквартирних будинків, так і гуртожитків, повідомляє прес-служба мерії.

Гуртожиток по вулиці Незалежної України, 37 передали в комунальну власність міста в 2010 році. Зо два десятки років в ньому не проводилися ремонтні роботи. Мешканці регулярно отримували обіцянки про включення будинку в графік капітальних ремонтів на той чи інший рік. При цьому за минулий час стан будівлі тільки погіршився. Тече каналізація, від чого в будинку постійно стоїть неприємний запах. Необхідно ремонтувати покрівлю, підлогу на першому поверсі.

В останній раз мешканцям пообіцяли виконати ремонт гуртожитку в 2017 році, але роботи так і не почалися. Щоб зрушити питання з мертвої точки запорожці прийшли на прийом до міського голови Володимира Буряку.

– Переді мною лежить лист департаменту ЖКГ про те, що роботи будуть виконані в цьому році. Чому людям пообіцяли, але не виконали? Розберіться, хто надав мешканцям таку відповідь, для початку йому повинно бути оголошено догану. Підготуйте мені доповідну записку за результатами перевірки, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова доручив комунальним підприємствам «Наше місто», «Запоріжремсервіс» виконати ремонт каналізаційних мереж в підвалі зазначеного будинку.

– Необхідно відремонтувати каналізацію, щоб мешканці могли нормально перезимувати, не страждаючи в будинку від смороду, вогкості. Також в цьому році повинна бути завершена підготовка проектної документації для ремонту гуртожитку. Самі роботи виконати в 2018 році, – зазначив Володимир Буряк.

Також з проханням про допомогу звернулися мешканці будинку по вулиці Сергія Синенка, 65. З усіх під’їздів будинку ремонт не був виконаний тільки в одному – шостому. Терміни робіт неодноразово переносилися. Однак далі обіцянок справа не йшла. Житловики пояснюють, що під’їзд спочатку треба вирівняти, так як він нахилився. Ті, що прийшли на прийом мешканці з цим не згодні, вважають, що будівля стабілізувалася, і під’їзд вирівнювання не потребує.

Міський голова доручив профільним фахівцям, керівництву районної адміністрації по Дніпровському району зустрітися з мешканцями, вивчити ситуацію на місці. Якщо перевірка підтвердить правоту мешканців, то ремонт під’їзду повинен бути виконаний в максимально стислі терміни.

Крім проблем ЖКГ жителі Запоріжжя піднімають на прийомі у міського голови та інші питання. Зокрема обговорювали перспективи розвитку культурної сфери міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: