circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя відбув до Грузії у складі урядової делегації

27.11.2017, 09:51

text
Поділитися:

27 та 28 листопада проходить офіційний візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Грузію. Глава уряду та представники офіційної урядової делегації відвідають Тбілісі, а також кілька інших грузинських міст, населених пунктів, повідомляє прес-служба мерії.

В ході офіційного візиту відбудуться зустрічі з керівниками центральних органів влади, органів місцевого самоврядування Грузії. Гості з України зможуть на місці ознайомитися з результатами грузинських реформ, побувають на деяких інфраструктурних, соціальних об’єктах, візьмуть участь в офіційних заходах.

В урядову делегацію включені віце-прем’єр-міністр, міністри, народні депутати України, голови ряду обласних державних адміністрацій, мери українських міст, представники Кабінету Міністрів України та інші.

За запрошенням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, до складу делегації увійшов і міський голова Володимир Буряк. Відзначимо, разом з Володимиром Гройсманом в Грузію відправилися міські голови лише двох міст України – Вінниці та Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: