circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя вимагає від маршрутників виправити становище з перевезеннями до спальних районів

20.10.2017, 12:42

text
Поділитися:

За пропозицією міського голови Володимира Буряка, з розгляду виконавчого комітету міської ради сьогодні було знято питання про підвищення вартості проїзду на автобусних маршрутах громадського транспорту, повідомляє прес-служба мерії.

– Сьогодні запоріжці обурені роботою громадського транспорту. В першу чергу в годину пік, коли неможливо виїхати зі спальних районів і повернутися назад. Вчора це питання обговорили під час зустрічі з перевізниками, діалог був досить конструктивним. Всі розуміють, що проблему необхідно вирішувати, – зазначив Володимир Буряк.

Найпроблемніші напрямки сьогодні – Осипенківський, Бородинський мікрорайони, Комунарський і Хортицький райони. Ситуацію необхідно виправляти. Перший крок до цього – дотримання автотранспортними підприємствами умов укладених договорів на перевезення пасажирів.

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради регулярно проводить моніторинг роботи громадського транспорту. Його результати показують, що перевізники просто не виводять на маршрути необхідну кількість транспорту, передбачену укладеними договорами.

– Місто повинне мати гарантії, що підприємства виконують умови договорів. Треба зняти напруженість з перевезенням пасажирів, транспортним обслуговуванням спальних мікрорайонів. Тільки після цього ми зможемо повернутися до питання про підвищення вартості проїзду, яка сьогодні у нас найнижча серед обласних центрів України, – заявив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що в Запоріжжі реалізується міська програма розвитку комунального громадського транспорту. Однак приватний бізнес теж повинен інвестувати в розвиток, оновлювати рухомий склад. Це передбачене і укладеними договорами. Тільки так, спільними зусиллями, можна навести порядок у сфері громадського транспорту, підвищити безпеку і комфорт перевезення пасажирів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: