circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя закликав підлеглих уважно розглядати звернення городян

23.02.2018, 13:56

text
Поділитися:

На сьогоднішньому засіданні виконком розглянув результати роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах Запорізької міської ради в 2017 році, інформує прес-служба мерії.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, що кількість звернень до виконавчих органів міської ради у 2017 році зменшилася. Однак головним критерієм для роботи зі зверненнями громадян є не це, а кількість повторних звернень.

– Нажаль, кількість повторних звернень зросла. Для мене це тривожна ознака. Це означає, що запоріжці з першого разу не отримують необхідної їм реакції, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що робота зі зверненнями громадян для нього – один з основних критеріїв оцінки роботи влади. По цій роботі місцеву владу оцінюють і самі городяни.

– Хочу звернути увагу департаментів, управлінь, районних адміністрацій, комунальних підприємств. Необхідно ретельніше працювати зі зверненнями громадян. Людина повинна отримати вичерпну відповідь відразу, а не звертатися по кілька разів. Не потрібно обмежуватися відписками, іноді краще особисто поспілкуватися з людиною, надавши йому всі необхідні роз’яснення, – зазначив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: