circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова звітував перед городянами про виконану роботу

27.12.2018, 10:27

text
Поділитися:

Три роки змін. Міський голова Володимир Буряк підбив підсумки своєї діяльності. Згадав найбільш важливі події для Запоріжжя — капітальні ремонти доріг, появу нових транспортних маршрутів та будівництво терміналу “Міжнародного аеропорту “Запоріжжя”.

У 2019 -му році у Запорізькому аеропорту має з’явитися новий сучасний термінал. Про це під час свого звіту перед громадою повідомив міський голова Володимир Буряк. Протягом всього року місто опікувалось роботами, які проводились в аеропорту на будмайданчику. Зараз вже зведена будівля нового терміналу та встановлені склопакети. Наразі підрядники проводять світло і тепло. Міський голова зазначив: повітряний транспорт набирає популярності у запоріжців та сприяє посиленню туристичної привабливості міста. Тому і новий термінал вкрай важливий.

Окрім повітряного розвивається і наземний транспорт. У місті діє програма міського голови “Запорізький трамвай”, завдяки якій ремонтуються старі вагони та збираються нові, а ще виходить на рейки електротранспорт європейського зразка. З’являються на дорогах і нові великі автобуси. За 3 роки придбали вже 64. Наступного року у місто надійде ще 31 автобус.

Новому транспорту і нові дороги. За три роки у місті їх відремонтували майже два мільйони квадратних метрів . Це шляхи на Калібровій, Фортечній, Першій Ливарній.
Чимало уваги приділяється і житлово-комунальній сфері, хоч вирішити одразу усі питання важко. За три роки замінено більше 60 кілометрів труб по всьому місту. Також проклали новий водогін по вулиці Електричній та замінили колектор по вулиці Новокузнецькій.

За три роки змінилась й інфраструктура міста. Нині запоріжці можуть відпочивати в оновлених парках та скверах, з’явилась “Алея Троянд”, триває реконструкція проспекту Маяковського. Зміни помічають і безпосередньо запоріжці.

Після офіційного звіту запоріжці мали можливість особисто поставити питання міському голові. Найбільше людей хвилювали транспортні питання та питання соціального забезпечення — зарплати та інші виплати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: