circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мешканці одного з будинків Олександрівського району потерпають від сусідки

03.07.2020, 12:52

text
Поділитися:

Гори сміття, які вже торкаються стелі. Таку картину побачили мешканці багатоповерхівки, коли потрапили до оселі своєї сусідки. Причиною візиту стала стара труба, яка почала протікати. Люди кажуть, аби дістатися комунікацій, довелося спочатку розбирати непотріб та виносити на звалище.

Люди розповідають, і досі ошелешені від побаченого. З винуватицею не раз намагалися поговорити, однак безрезультатно. Жаліються, через таке сусідство у будинку вже з’явилися гризуни.

Поспілкуватись із мешканкою захаращеної квартири спробували представники районної адміністрації та керуючої компанії, але цього разу двері їм ніхто не відчинив. Хоча попередньо жінці навіть лишили записку. Припускають, старенька ховається від зайвих очей.

У керуючій компанії зазначили, із подібними ситуаціями стикаються доволі часто. Люди відмовляються відчиняти двері навіть, якщо комунікації потребують ремонту. Однак права на доступ до квартир без згоди власника, вони не мають. У цьому ж будинку стару трубу таки вділося замінити. Хоча і з чималими зусиллями.

Юристи ж кажуть, дістатися до квартири та розв’язувати це питання можна виключно за рішенням суду. Аби довести свою правоту, мешканцям сусідніх квартир необхідно заручитися документальним підтвердженням щодо ситуації у будинку від поліції, керуючої компанії та санстанції. Якщо ж людина, яка створює проблеми, має психічні розлади, то відправити її на лікування можна лише за особистої згоди або з дозволу рідних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: