circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мешканці одного з будинків по вулиці Жуковського скаржаться на стан фасаду

24.02.2021, 18:36

text
Поділитися:

Діра у навісі над під’їздом з’явилася після того, як туди впала цеглина з даху. Будинку вже 83 роки, старий фасад почав руйнуватися, розповідають мешканці. Кажуть, бояться заходити у під’їзд.

Ситуація із фасадом будинку — не єдина комунальна проблема, кажуть місцеві. Ремонту потребують труби. А до цього мешканці власними силами замінили навіси над під’їздами та частково оновили каналізацію.

Понад три роки цим будинком за умовами типового договору опікується керуюча компанія “Місто для людей”. Кажуть, заявку отримали. Вже завтра висотники ліквідують аварійні цеглини. А ось почати оновлення фасаду поки що не можуть. Адже коштів на рахунку немає, бо є заборгованість у сумі 88-ми тисяч гривень.

Як зазначає прес-секретарка керуючої компанії “Місто для людей” Валерія Ситник, у будинку є мешканці, які сплачують сумлінно. У деяких з них навіть є переплати і саме тому представники компанії проводять роботу з боржниками. Зокрема, по деяким квартирам вже є судові рішення — керуюча компанія звернулась до виконавчої служби. По іншим квартирам ще проходять такі роботи. Також слід зауважити, що це не єдиний шлях вирішення цієї проблеми. Якщо є заборгованість за послугу управління будинком, можна підписати договір про реструктуризацію. Він дозволить розтягнути в часі виплату заборгованості.

А ще управлінці зазначають: варіантом вирішенням проблеми є підписання індивідуального договору. Спільно із мешканцями буде складений перелік необхідних робіт, які вони б хотіли виконати на будинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: