+3°

+3°

“Металург” йде на зимові канікули з перемогою

25.11.2019, 19:17

У футбольному чемпіонаті України серед команд Першої ліги відбулись матчі 19-го туру. Запорізький “Металург” на своєму полі приймав футбольний клуб “Балкани” з Одеської області. Цим ставилася крапка на осінній частині розіграшу. Звичайно, обидва суперники хотіли піти на канікули у піднесеному настрої.

У першому колі зустріч цих суперників закінчилась упевненою перемогою “Балкан” – 4:0. Тож вдома металургівці, які в останніх матчах набрали непогану ходу, налаштовувалися на реванш. Проте розпочалося все не дуже приємно для запоріжців. На 36-й хвилині розіграш кутового призвів до прицільного удару Анатолія Опрі, який відкрив рахунок у цьому матчі.

Вже завершувався компенсований арбітром час, коли “Металург” отримав право на кутовий. Подача Олексія Розуваєва знайшла у штрафному майданчику гостей Дмитра Олійника. Наш півзахисник пробив з ходу. М’яч по дорозі знайшов когось із захисників суперника і відрикошетив у ворота. На другий тайм металургівці вийшли ще більш вмотивованими. І це принесло свої плоди. На 67-й хвилині запоріжці перехопили м’яча біля штрафного майданчика “Балкан”. Костянтин Черній пробив повз воротаря, але захисник в останню мить “виніс” м’яча з лінії воріт. Атаку другим темпом завершив влучним ударом Едуард Сарапій. Це остаточно позбавило футболістів “Балкан” залишків куражу. Але «Металург» на досягнутому не зупинився. Після цього у запоріжців було кілька моментів збільшити перевагу. Проте матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь “Металурга”.

Тепер “Металург” йде на зимові канікули. Чемпіонат поновиться 22 березня. Цього дня запоріжці у Харкові зіграють з “Металістом 1925”.