+3°

+3°

“Металург-НУЗП” розгромив “Маріуполь-2”

03.03.2020, 20:13

Матч із аутсайдером ще не значить безпроблемне та невимушене набрання очок. У цьому переконалися баскетболісти запорізького клубу «Металург-НУЗП». Передостанній тур групового етапу Першої ліги України ознаменувався болісною втратою одного з лідерів команди.

Гра із «Маріуполем -2» не передбачала складностей. Команда Юрія Заваліна посідала останню сходинку в групі. Вже на другій хвилині зустрічі рахунок був 6:0 на користь «Металурга». І хоч потім влучність господарів кульгала, шляхом підбирань запоріжці довели чверть до впевненого завершення 27:15 на свою користь. Майже одразу після перерви перевагу господарів збільшив Максим Ледньов, закинувши триочковий. І все ніби йшло добре, але на 6-й хвилині другої чверті зі згаданим Максимом трапилася неприємність — хлопець невдало впав і зламав руку. Це звичайно шокувало команду. Було втрачено гравця основи, та ще й напередодні ігор плей-оф, які не за горами.

Однак «Металург» не піддався паніці й продовжив домінувати над «Маріуполем». Зокрема Роман Морозов відзначився дабл-даблом, набравши 20 очок і підібравши м’яча 15 разів. Близьким до дабл-дабла також був Дмитро Сорочан, у чиєму активі 25 пунктів і 9 підбирань. А найкращим бомбардиром поєдинку став Данило Соколенко. Він настріляв 39 очок. Данило зазначив — після форс-мажору в другій чверті, виграти матч із максимальними показниками було боргом колективу перед товаришем, який вибув на невизначений термін.

Кінцевий рахунок матчу — 111:72 на користь «Металурга». Другого дня запоріжці взяли гору з результатом 113:71. Наступний, він же останній, тур групового етапу «Політехніка» проведе 7 та 8 березня на цій же арені. Прийматимуть БК «Краматорськ», лідери своєї групи, але переганяючи найближчого конкурента «Дружківку» лише на 1 бал. Тож на помилку права підопічні Кирила Вікторова не мають.