+3°

+3°

“Металург” провів черговий матч у національній першості серед команд І ліги

30.09.2019, 16:15

У футбольному чемпіонаті України в Першій лізі відбулися матчі 11 туру. Запорізький “Металург” цього разу здійснив вояж до Краматорська, де зустрічався з місцевим “Авангардом”. Команда Івана Богатиря протягом гри виглядала упевненіше від суперника. Але на результат це не вплинуло.

Запоріжці пішли в атаку одразу ж після стартового свистка. І протягом першого тайму неодноразово загрожували воротам “Авангарда”. Вже на 5-й хвилині Денис Бєлоусов небезпечно пробивав здалеку — удару забракло влучності. Згодом господарі поблизу свого штрафного майданчика порушили правила проти Олексія Розуваєва. Стандарт виконав сам постраждалий — знову поруч з воротами. У першому таймі “Металург” мав відкривати рахунок. Богдан Могильний зробив простріл на того ж Дениса Бєлоусова, але той промахнувся з лічених метрів.

Друга половина гри також розпочалася з агресії “Металурга”. Небезпечно виконував штрафний Едуард Сарапій. Потім стовідсотковий момент мав Вадим Петров. Долю матчу вирішив один-єдиний гол. Господарі скористалися своїм шансом на 55-й хвилині. Іван Матяж вискочив з-за спин запорізьких захисників і пробив повз Богдана Петриченка.

Пропущений м’яч металургівців не знітив. Вони і надалі продовжували атакувати, але моменти знову залишилися нереалізованими. 1:0 – перемога “Аванграда”. Наступну гру “Металург” проведе на своєму полі. 5 жовтня суперником команді Івана Богатиря стане луцька “Волинь”.