circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У ДЮСШ “Металург” стартував новий футбольний сезон

31.08.2021, 19:14

text
Поділитися:

Наразі у закладі займаються близько півтори тисячі спортсменів і їхня кількість постійно зростає. Як готувались до старту сезону, завітав перевірити і міський голова Володимир Буряк. Нагадаємо, завдяки його ініціативі заклад вдалося врятувати від закриття, зробивши її комунальною власністю. І вже п’ять років ДЮСШ активно розвивається.

На футбольному полі ДЮСШ “Металург” вихованці школи, їхні батьки та тренери зібралися на урочисте відкриття нового футбольного сезону. Напередодні його старту тут оновили футбольне поле. Це п’ятий та останній майданчик, який потребував реконструкції. Інші чотири оновили раніше. Нове поле встиг випробувати вихованець школи Лев Хижниченко. Каже, тепер займатись буде лише в задоволення.

Директор ДЮСШ “Металург” Дмитро Запороженко зізнається, раніше діти займалися в дуже поганих умовах, бо на полі були ями і це могло спричинити серйозні травми. Зараз тренувальний процес буде організовано більш якісно.

Нагадаємо, ще п’ять років тому школа була на межі закриття. Через те, що припинив існування футбольний клуб “Металург”, який належав приватному власнику. Проте, завдяки втручанню міського голови ДЮСШ вдалося зберегти, зробивши її комунальним закладом. І тепер школа активно розвивається.

Міський голова Володимир Буряк говорить, свого часу було зроблене правильне рішення – прийняти школу на баланс до міста. І сьогодні школа отримала оновлене футбольне поле, на черзі – заміна огорожі та облаштування фанзони.

Те, що школа активно розвивається, видно і за кількістю вихованців. Зараз тут навчається близько півтори тисячі спортсменів. Натомість раніше тренувались лише 650 дітей. Оновлюється і матеріально-технічна база школи.

Загалом із міського бюджету фінансується двадцять дитячо-юнацьких спортивних шкіл, одна із яких – “Металург”. Підтримувати їх місто обіцяє і надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: