+3°

+3°

«Металург» з поразкою повернувся із Одеської області

19.08.2019, 17:48

У футбольному чемпіонаті України серед команд першої ліги відбулися матчі четвертого туру. Запорізький «Металург» цього разу провів виїзд до Одеської області. Там він зустрівся з колективом під назвою «Балкани» з села Зоря. Ключовими для підсумку матчу стали два ігрових відрізки — на початку першого та другого таймів.

Перед очною зустріччю команди знаходились поруч у турнірній таблиці чемпіонату. Тож для обох колективів матч був принциповим, адже той, хто поступався — відкочувався на саме дно в турнірній таблиці. Одесити поставилися до свого суперника з належною повагою, уважно вивчивши усі сильні сторони «Металурга».

Головний тренер ФК “Балкани”(Одеська область) Андрій Пархоменко говорить, ключовим завданням його команди було не пропустити контратаку, оскільки гравці «Металурга» добре грають в пас та індивідуально, а також мають двох нападників – потужного та швидкого.

Першими вдалося відзначитися господарям. Вже на п’ятій хвилині м’яч у штрафному майданчику «Металурга» відскочив у руку Євгена Сухіни. Призначений пенальті чітко реалізував капітан Балкан Микола Златов. Запоріжців це з колії не вибило. Команда Івана Богатиря, навпаки, заграла агресивніше. І вже на одинадцятій хвилині міг зрівнювати рахунок Сергій Рудика. Але м’яч після його удару головою пройшов поруч зі стійкою. Згодом зорянців пробачив Костянтин Черній, не змігши переграти кіпера суперника. Здалеко пробивали Едуард Сарапій та Вадим Петров. Але рахунок так і залишився незмінним.

Головний тренер МФК “Металург”(Запоріжжя) Іван Богатир каже, об’єктивно перший тайм вдався добре, а от пенальті був необов’язковим.

Вирішальним в цьому матчі став початок другого тайму. Протягом десяти хвилин «Балкани» тричі засмучували кіпера «Металурга» Ігоря Левченка. Запоріжці могли піти від нуля на табло, але вже у компенсований час Юрій Сачко не реалізував вихід сам-на-сам. 4:0 перемога «Балкан». Наступний матч «Металург» проведе 23 серпня. На стадіоні «Славутич-Арена» команда Івана Богатиря прийматиме харківський «Металіст-1925».