+3°

+3°

Баскетболісти «Металурга» зазнали двох поразок від БК «Кропивницький»

22.10.2021, 14:55

Відбулись матчі другого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги. На цьому етапі змагань запорізький «Металург» приймав удома БК «Кропивницький».

Після обміну перемогами з одеською «Біпою – 2» на запоріжців чекали досвідчені гравці баскетбольного клубу «Кропивницький». Зріст і мускулатура деяких наших опонентів здатна налякати молодих парубків. Однак, не підопічних Кирила Вікторова. У першій половині стартової чверті господарі лідирували. На шостій хвилині рахунок був 12:9. Але потім приціл наших баскетболістів збився. Натомість візаві втримував кураж і до першої перерви настріляв 25 очок, у той час як «Металург» всього 13. По перерві для господарів ситуація погіршилася. Запоріжці так і не «намацали» кидок, тож перед великою паузою відставання від гостей становило 29 балів.

Нівелювати перевагу майже в 30 очок — завдання не з простих. Підопічним Кирила Вікторова на цьому етапі розвитку не вистачило вмінь для камбеку. Третю чверть запоріжці завершили з рахунком 51:80, не на свою користь. Завершальна 10-хвилинка навряд чи несла в собі бодай мінімальну надію для місцевих уболівальників. Цього разу господарям судилося програти — 66:100.

Наступного дня запоріжці показали характер і жагу реабілітуватися. Однак взяти реванш не вдалося — 61:85, гора за БК «Кропивницький».