+3°

+3°

МФК “Металург” блискавично перемагає команду суперника

30.07.2018, 20:32

Відбулись матчі другого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги. На цьому етапі змагань запорізький МФК “Металург” провів свій перший домашній поєдинок у сезоні 2018-2019. Суперником нашої команди став колектив “Миколаїв — 2”.

“Ми віримо, “Металург”, прийде до тебе колишня слава!”. Цим лозунгом зустріли вболівальники рідний клуб у першому домашньому матчі поточного сезону. Футболісти фанатів не підвели. На 22 хвилині господарів вивів уперед Едуард Сарапій, реалізувавши пенальті. Гол капітан присвятив татові-іменнику. За 11 хвилин Дмитро Олійник подвоїв перевагу запоріжців, замкнувши передачу Іллі Корнєва.

Третій м’яч на рахунку майстра бити головою — Іллі Корнєва. Цього разу сила його удару подолала відстань майже в 10 метрів. Прикметно, що гольову передачу зробив новачок “Металурга” — Олексій Разуваєв. Він же в першому таймі заробив пенальті для Едуарда Сарапія. Тож розмови про те, наскільки запеклою буде конкуренція в клубі, — не перебільшені. Остаточну крапку в матчі поставив Олександр Яровенко. 4:0 — підсумок зустрічі.

Рішучість та бажання перемогли призвели до головного — вболівальники залишились більш ніж задоволені. Після другого туру МФК “Металург” посідає четверту сходинку в національній першості Другої ліги. На одне очко підопічних Олега Тарана випереджає ФК “Таврія”. Перше та друге місця – за командами МФК “Кремень” та ФК “Реал-Фарма”. Наступний матч запоріжці проведуть на виїзді 4 серпня. Гратимуть із колективом ФК “Гірник”.