+3°

+3°

МФК «Металург» боровся за перемогу із «Агробізнесом»

02.09.2019, 16:14

Запорізький футбольний клуб “Металург” зіграв матч шостого туру в чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Суперником підопічних Івана Богатиря був колектив із Волочиська – “Агробізнес”. Різниця опонентів у класі значна, поки що на користь нашого крайнього візаві. Очна зустріч сенсації не принесла.

У поточному сезоні “Агробізнес” досить упевнено починає матчі на рідному полі. Однак у грі з “Металургом” команда з Волочиська ризикувала пропустити швидкий гол. Небезпечний штрафний виконував Едуарда Сарапій. Втім влучив у стінку.  Правило “не забиваєш ти — забивають тобі” спрацювало на 9 хвилині, коли в складі господарів відзначився Руслан Черненко.

Протягом усього першого тайму “Агробізнес” тримав гру під своїм контролем. Однак більше до перерви господарі не порадували рідну публіку забитими м’ячами. Друга половина зустрічі мало чим відрізнялася. “Металург” мав обмаль шансів на зрівняння рахунку і зазвичай тільки зі стандартів. Наприклад, епізод на 62 хвилині. Удар Дениса Бєлоусова Сергію Чернобаю довелося витягувати з дев’ятки. Після цього настав час господарям ставити остаточну крапку. На поле вийшов Богдан Семенець і вже за дві хвилини зробив рахунок 2:0 пострілом майже з лінії штрафного майданчика.

Відтак 2:0 на користь “Агробізнеса”, котрий після цього туру стає одноосібним лідером першості. Натомість команда Івана Богатиря на цю мить є аутсайдером чемпіонату України серед команд Першої ліги. Наступний поєдинок “Металург” проведе четвертого вересня на рідному стадіоні “Славутич-Арена”. Суперником буде львівський “Рух”.