+3°

+3°

МФК “Металург” отримав чергову перемогу у національній першості

02.05.2019, 18:08

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги відбулися матчі 23 туру. Центральним його поєдинком стала зустріч двох колективів з лідируючої групи. На стадіоні “Славутич-Арена” запорізький “Металург” приймав херсонський “Кристал”. Для обох суперників результат гри був на вагу золота.

Перед цим туром “Металург” посідав 3 сходинку турнірної таблиці, відстаючи від другого місця на 4 очки. “Кристал” йде слідом за запоріжцями, маючи на один бал менше. Тож поразка фактично відсікала команду, що поступилася, від боротьби за вихід до першої ліги. “Металург” підійшов до матчу з кадровими змінами. У складі був відсутній Олександр Каплієнко, який зазнав пошкодження. А на правому фланзі захисту Олег Таран після попереднього матчу з “Кременем” замість Євгена Корохова поставив Вадима Петрова, який до цього грав у півзахисті.

Як і в минулому двобої цих суперників, усе вирішилося у першому таймі завдяки дублю одного футболіста. Тільки Олександра Яровенка в цій ролі замінив Юрій Сачко. Хоча 7-й номер “Металурга” не залишився стороннім спостерігачем, взявши участь у першому голі. Саме Олександр Яровенко на 24-й хвилині увійшов по лівому флангу до штрафного майданчика “Кристалу”, зробив прострільну передачу, після якої Юрій Сачко відкрив рахунок. А за 10 хвилин він скористався точним пасом Дмитра Олійника з кутового і акуратним ударом головою спрямував м’яч у дальній кут воріт.

Після перерви “Кристал” чимдуж пішов уперед, намагаючись змінити хід подій. Епізодами “Металургу” доводилося складно. Проте команда Олега Тарана витримала цей шалений тиск. А наприкінці матчу могла і довести рахунок до великого. Але в одному епізоді Дмитро Олійник пробив поруч зі штангою, а постріл Євгена Підлепенця блокував кіпер “Кристалу”. У підсумку – 2:0 – шоста поспіль домашня перемога “Металурга”. Наступний матч “Металург” зіграє 5 травня у Кривому Розі з іншим конкурентом – місцевим “Гірником”. Вдома ж ми побачимо команду Олега Тарана 11 травня. На стадіоні “Славутич-Арена” “Металург” прийматиме футбольний клуб “Нікополь”.