+3°

+3°

МФК “Металург” отримав перемогу у грі проти ФК “Прикарпаття”

04.08.2020, 19:57

“Металург” проводив другу гру за два дні, тож часу на відновлення майже не було. Це зрозуміли гравці “Прикарпаття”, одразу пішовши уперед. Більшу частину першого тайму гості володіли територіальною перевагою, завдали кілька ударів здалеку. Але з усіма проблемами упоралися кіпер та захист “Металурга”.

Натомість “Металург” свій момент реалізував. На 29-й хвилині швидка контратака за участю Олексія Розуваєва та Дмитра Лихобабенка вивела на удар в центрі штрафного майданчика Єгора Шалфєєва. Півзахисник запоріжців одним дотиком обробив м’яча, а іншим влучно відправив його у лівий від себе кут воріт. Після цього тиск “Прикарпаття” тільки збільшився. Особливо це було помітно наприкінці другого тайму, голи гості просто не випускали запоріжців зі свого штрафного. Але захист “Металурга” витримав і цей навал. 1-0 — перемога команди Олексія Годіна.

Це вже третя перемога “Металурга” в чотирьох домашніх матчах. Після неї відставання від “Балкан”, які йдуть на 14-му місці, скоротилося до двох очок. А це значно підвищує шанси “Металурга” на виживання в Першій лізі без перехідних матчів.

Наступний матч “Металург” проведе 7-го серпня у Миколаєві проти однойменного клубу. Вдома ж ми побачимо підопічних Олексія Годіна 11-го серпня. Суперником “Металурга” на стадіоні “Славутич-Арена” буде одеський “Чорноморець”.