+3°

+3°

МФК “Металург” отримав перемогу у грі проти краматорського “Авангарду”

24.07.2020, 17:08

“Авангард” в цьому матчі, попри гостьовий статус, вважався фаворитом. Колектив з Донеччини знаходиться в турнірній таблиці значно вище, посідаючи восьму сходинку. До того в останніх трьох матчах краматорці не зазнали поразок, до того відібравши очки у лідерів — “Агробізнесу” та “Металіста” 19-25. У “Металурга” ж зараз серйозні кадрові проблеми. Тому в цьому поєдинку Олексій Годін виставив практично експериментальний склад, випустивши в основі кількох дебютантів. З самого початку матчу “Авангард” пішов уперед, але захисники “Металурга” загострень не допустили. Натомість господарі самі за першої ж можливості переходили у контрнаступ.

Саме цей компонент і приніс локальний успіх “Авангарду”. На 19-й хвилині Ігор Кірієнко головою замкнув навіс з флангу, відкривши рахунок. Але раділи гості недовго. Вже 6 хвилин потому технічною майстерністю блиснув Денис Білоусов. Отримавши пас урозріз між захисниками від Дмитра Крапивного, він одним дотиком, зовнішнім боком стопи прокинув м’яча повз кіпера “Авангарда” Артура Денчука. Так і завершився перший тайм. А після перерви прийшов час “Металурга”. Вже на 53-й хвилині Богдан Могильний зіграв у притаманній йому манері. Отримав м’яча на лівому фланзі, змістився в центр і влучно пробив з-під захисника, поклавши шкіряну кулю у дальній нижній кут воріт. Ще більшої гостроти набула гра “Металурга” після виходу на поле Юрія Сачка, який став співавтором третього голу. На вісімдесят першій хвилині він організував швидку контратаку, ювелірно виклав розрізним пасом м’яча Олексію Щебетуну, який упевнено переграв кіпера гостей. Три-один перемога “Металурга”.

Після цього матчу “Металург” залишився на 15-й сходинці турнірної таблиці, але його відставання від “Балкан” скоротилося до 7 очок. До того ж, у запоріжців три пропущені гри. Першу з них команда Олексія Годіна проведе вже найближчої неділі. На стадіоні “Славутич-Арена” “Металург”прийматиме “Черкащину”. Початок гри — о 18:00.