+3°

+3°

МФК “Металург”перемагає нікопольського суперника

30.10.2018, 14:45

У другій лізі футбольного чемпіонату України відбулися матчі 15-го туру. Його заключним поєдинком стала зустріч у Запоріжжі, де МФК “Металург” приймав футбольний клуб “Нікополь”.

Нинішній суперник “Металурга” посідає останнє місце в турнірній таблиці. Тож і глядачі, і самі футболісти налаштовувалися на перемогу. Проте на початку гри гості чинили жорсткий опір команді Олега Тарана. Запоріжцям довго не вдавалося загострити ситуацію біля воріт нікопольського клубу. Реальні моменти почали виникати ближче до середини першого тайму. Проте спочатку Ілля Корнєв не влучив у ворота зі зручної позиції, згодом удар Дмитра Олійника відбив кіпер гостей Богдан Петриченко. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі ситуація змінилася. Запоріжці частіше стали використовувати фланги. І це принесло свої плоди. На 56-й хвилині Семен Дяченко пройшов лівою бровкою і зробив ювелірний навіс на Едуарда Сарапія. Кращий бомбардир запорізького клубу несильним, але невідпорним ударом головою поклав м’яча у нижній кут воріт нікопольчан. А на 71-й хвилині вже атака правим флангом завершилася прострілом Дмитра Лихобабенка, який замкнув Ілля Корнєв.

Фінальний свисток зафіксував перемогу “Металурга” з рахунком 2:0. Після цього туру команда Олега Тарана продовжує посідати 5 сходинку у турнірній таблиці чемпіонату. Від четвертої позиції, яку займає горностаївський “Мир”, запоріжців відділяє лише одне очко. Наступний поєдинок “Металург” проведе також на стадіоні “Славутич-Арена”. 4 листопада наш колектив прийматиме “Енергію” з Нової Каховки.