+3°

+3°

МФК “Металург” поступився у боротьбі із “Агробізнесом”

30.05.2019, 18:21

В чемпіонаті України з футболу відбулися перші матчі плей-офф за вихід до Першої ліги. Значно ускладнив собі завдання запорізький “Металург”. Незважаючи на усі зусилля і проявлений характер, команда Олега Тарана на своєму полі не змогла подолати тринадцятий колектив першої ліги — “Агробізнес” з Хмельницької області.

Цей поєдинок став останній домашнім матчем “Металурга” в поточному сезоні. Тому перед його початком було відзначено тих, хто протягом року підтримував команду. Це — найстійкіші її вболівальники, які не залишали стадіон навіть під час найжахливіших погодних умов. За кілька хвилин до стартового свистка заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров вручив подяки керівникам місцевих фан-клубів. Футболісти зробили усе можливе, щоб в черговий раз не підвести своїх прихильників. Вже на початку матчу Едуард Сарапій після помилки кіпера “Агробізнеса” на виході пробивав у, здавалося б, порожні ворота, але той якимось дивом зміг дістати мяча. Далі ж дався взнаки клас опонента. Рік гри у Першій лізі, на іншому рівні, вищих швидкостях не пройшов для гостей дарма. Це втілилося у 3 сухих мячі у ворота “Металурга”.

У другому таймі “Металург” дав суперникові справжній бій. Запоріжці до останнього боролися за мяч у кожному епізоді. Гостям практично не вдавалося загострити ситуацію у воріт команди Олега Тарана — настільки дисципліновано його підопічні відіграли у захисті. Натомість “Металург” став частіше гостювати на половині поля “Агробізнеса”, за найменшої можливості переходячи в контратаки. Але зламати ситуацію не вдалося. Натомість під завісу матчу у воротах “Металурга” побував ще один мяч — 4:0 , перемога “Агробізнесу”.

Тепер “Металургові” у повторній грі треба докласти надзусилля, щоб втілити в життя свою мрію, — вже в дебютному сезоні вийти до Першої ліги. Матч-відповідь відбудеться 2 червня у Волочиську.