+3°

+3°

МФК «Металург» програє у доданий час у матчі 14-го туру чемпіонату України

23.10.2018, 10:36

У футбольному чемпіонаті України в другій лізі пройшли матчі 14-го туру. Запорізький “Металург” на своєму полі приймав найближчого переслідувача – “Мир” з Горностаївки Херсонської області. Ціною перемоги в цьому поєдинку стояло четверте місце у турнірній таблиці групи Б.

Перед очною зустріччю “Мир” відставав від “Металурга” на 2 очки. Тож за перемоги міг обходити запорізьку команду в турнірній таблиці. До свого суперника горностаївці підійшли відповідально. Були вивчені усі сильні боки команди Олега Тарана і вжиті відповідні заходи.

Наслідком цього стала велика кількість боротьби та зіткнень у першому таймі. Проте своєї мети гості досягли – позбавили запоріжців простору, на якому вони могли б розгорнути свою атаку. Самі ж могли забивати, проте надійно зіграв Ігор Варцаба. На перерву команди пішли за нульової нічиєї. Другий тайм розпочався з неприємностей. На 50-й хвилині зіткнення біля штрафного майданчика “Металурга” перейшло у сутичку, наслідком якої стало вилучення Євгена Корохова. Штрафний чітко виконав горностаївець Юрій Малей, відкривши рахунок. Залишившись у меншості, “Металург”, навпаки, став діяти агресивніше. Проте на 67-й хвилині наразилися на контратаку. Кращий бомбардир “Миру” Олексій Бойко з центру поля убіг сам-на-сам з Ігорем Варцабою і подвоїв перевагу. “Металург” і тут не склав зброю. І зміг відновити рівновагу. Спочатку зароблений Дмитром Лихобабенком пенальті реалізував Едуард Сарапій, а на 90-й хвилині вже сам Дмитро замкнув передачу Семена Дяченка – два-два

Проте утримати нічию не вдалося. У компенсований арбітром час захисник “Миру” Олександр Бринько зі штрафного пробив невідпорно для Ігоря Варцаби. 3:2 перемога гостей. Наступний поєдинок “Металург” проведе двадцять 9 жовтня на своєму полі проти ФК «Нікополь».