+3°

+3°

МФК «Металург» провів матч з «Полтавою» у рамках Другої ліги

05.10.2021, 16:17

«Металург» розпочав поєдинок, як і личить фавориту – впевнено та агресивно. Уже на першій хвилині міг забивати Олексій Сидоров. Екс-голкіпер запоріжців Богдан Петриченко впорався з ударом впритул. Та скоро запоріжці досягли мети – Богдан Могильний отримав передачу від Єгора Шалфєєва і тепер уже пробив повз голкіпера – 1:0. Жвавий початок зустрічі міг стати передумовою для гольового поєдинку.

«Полтава» гідно відповідала на атаки «Металурга» своїми контршансами. Гості проявилися з кращого боку і дійсно боролися на рівних з «Металургом». У другій половині команди так само не відсиджувалися в захисті, а прагнули атакувати. Олексію Сидорову не щастило на завершальній стадії, серйозно виручав свою команду Ярослав Котляров. Футбольні гойдалки тривали аж до заключних хвилин. Уже в компенсований час мали ставити крапку Білоцерковець або Борисенко, але м’яч зрадницьки не влетів у ворота Петриченка.

Тим не менш, «Металург» утримав необхідний результат 1:0 і здобув сьому поспіль перемогу. Наступну гру в чемпіонаті Другої ліги команда Володимира Микитіна зіграє зовсім скоро – 6-го жовтня в Маріуполі з «Ярудом». А вдома на «Славутич-Арені» запоріжці чекають своїх уболівальників десятого жовтня, коли будуть приймати херсонський «Кристал».