+3°

+3°

МФК «Металург» провів перший поєдинок у Кубку України

30.08.2019, 18:15

Запорізький муніципальний футбольний клуб “Металург” провів перший поєдинок у Кубку України. Наші гравці стартували на стадії 1/32 фіналу. Суперником підопічних Івана Богатиря був ФК “Гірник-Спорт”. Матч ознаменувався запеклою боротьбою.

Вже на старті матчу запоріжцям довелося перебудовуватися. Травмувався захисник Євген Сухіна. Його замінив нападник Костянтин Черній і, що цікаво, став досить помітним у першому таймі. На 18 хвилині він звалив у власному штрафному опонента. Арбітр вказав на позначку, однак голкіпер “Металурга” Богдан Петриченко врятував команду. Потім раніше згаданий Черній мав відкривати рахунок, але не реалізував вихід сам-на- сам з Антоном Ситниковим. Результат перших 45 хвилин — 0:0.

Костянтин Черній мав ще один шанс на початку другого тайму, але, обігравши воротаря, пробив повз ворота. Нульова нічия зберігалася аж до 68-ї хвилини. Тоді гості дотиснули суперників. Рахунок відкрив Олексій Разуваєв. Господарі одразу ж побігли відіграватися, в чому їм дещо допоміг Костянтин Черній, заробивши другу жовту картку і, як наслідок,  — вилучення. Після цього на поле виходить форвард Олексій Щебетун і першим же дотиком фолить у власному штрафному. Другий пенальті, до м’яча підходить Сергій Суханов і 1:1.

Екстра-тайми змін на табло не принесли. Переможця гри довелося виявляти серією післяматчевих пенальті. Тут фортуна була на боці господарів, які оформили вихід до наступної стадії з рахунком 6:5.

Таким чином “Металург” вибуває з боротьби за національний трофей у поточному сезоні. Наступним опонентом підопічних Івана Богатиря в чемпіонаті України стане “Агробізнес”. Із ним наш колектив зіграє цієї суботи на виїзді.