+3°

+3°

МФК “Металург” розтрощив опонента

13.05.2019, 18:10

У чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги відбулися матчі 25 туру. Запорізький “Металург” на своєму полі приймав футбольний клуб “Нікополь”. Гра подарувала вболівальникам забиті м’ячі на будь-який смак.

Нинішній суперник “Металурга” – безнадійний аутсайдер чемпіонату. В останніх 11 матчах нікопольчани змогли набрати лише одне очко. Тому головний тренер запорізького клубу Олег Таран дав можливість відпочити ключовим гравцям, які відновлюються після травм. Але і без них у складі “Металурга” було кому забивати. Розгром гостей розпочався на 10-й хвилині. Нікопольчани сфолили у власному штрафному проти Вадима Воронченка. Пенальті чітко реалізував Семен Дяченко. А незабаром відзначився і сам Вадим. Він тримав м’яча, що відскочив від голкіпера “Нікополя” Богдана Петриченка після удару Олександра Зейналова і навісом відправив шкіряну кулю у незахищені ворота. А після перерви для гостей розпочався справжній кошмар. Спочатку Юрій Сачко вискочив сам-на-сам з воротарем, перекинув м’яча через того і забивав уже в порожні ворота. На 70-й хвилині Олександр Матвєєв замкнув подачу свого тезки Зейналова з кутового. 10 хвилин потому Євген Корохов у штрафному майданчику обіграв захисника, переклав м’яча під ліву ногу і поклав того у дальній кут воріт. І добив “Нікополь” Євген Підлепенець. Під гострим кутом він якимось дивом знайшов шпарину і захопив зненацька захист і кіпера суперника. Фінальний свисток зафіксував на табло 6:0 на користь “Металурга”.

Для “Металурга” ця перемога стала шостою у весняній частині чемпіонату та сьомою поспіль у рідних стінах. Це демонструє, що команда набрала потужну ходу. Незважаючи на цю перемогу, “Металург” залишився на 3-й сходинці турнірної таблиці, адже криворізький “Гірник” на виїзді переміг “Мир” з Горностаївки. Наступний матч команда Олега Тарана проведе також на стадіоні “Славутич-Арена”. 16 травня суперником “Металурга” буде одеська “Реал-Фарма”.