+3°

+3°

МФК «Металург» розтрощив маріупольського «Яруда»

08.10.2021, 17:30

У футбольному чемпіонаті України серед команд Другої ліги відбулись матчі 12-го туру. Запорізький «Металург» цього разу здійснив подорож до Маріуполя, де зустрівся з місцевим «Ярудом». Команда Володимира Микитіна їхала на цей матч у статусі одноосібного лідера групи Б. Відрив від найближчого переслідувача — «Миколаєва» — становив 3 очки. Запоріжці були налаштовані зберегти цей гандикап.

Відкинувши зайві думки про турнірне становище, запорізькі футболісти міцно прихопили суперника вже в дебюті. На 7-й хвилині класною передачею Дмитро Піддубний знайшов у штрафному майданчику Євгена Коваленка, і той сильним ударом відкрив рахунок. Через кілька миттєвостей Єгор Шалфєєв міг подвоювати перевагу, коли виходив віч-на-віч із Павлом Кравцовим, але голкіпер виручив. Ще кращий момент партнери створили для Олексія Сидорова. Головному бомбардиру команди відверто не пощастило, що удар з кількох метрів пройшов повз ворота. На тридцять восьмій хвилині запоріжці заробили кутовий. Звичайна подача стала фатальною для маріупольців. Павло Кравцов не зумів зафіксувати м’яч, а біля голкіпера вже чатував Олексій Сидоров. Цього разу нападник не схибив – 2:0.
У доданий до першого тайму час «Металург» продовжував атакувати і був винагороджений за старання. Тепер уже Ігор Загальський опинився у потрібний час у потрібному місці, спрямувавши м’яч у сітку з кількох метрів. Справу фактично було зроблено – 3:0 після першого тайму.

Варто віддати належне й господарям, які більше не пропустили, а наприкінці матчу свій гол престижу провели. Владислав Сандрак-Вінницький перервав чотириматчеву «суху» серію Ярослава Котлярова, реалізувавши пенальті. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу запоріжців — 3:1. «Металург» продовжив безпрограшну серію в сезоні до 12-ти матчів.

Наступний поєдинок команда Володимира Микитіна зіграє на домашній «Славутич-Арені» найближчої неділі, 10-го жовтня о 15:00. Суперник — херсонський «Кристал».