+3°

+3°

МФК «Металург» взяв гору над «Тростянцем»

26.08.2021, 16:57

У цьому матчі запоріжці ставили перед собою завдання реабілітуватися перед уболівальниками після серії нічиїх. Перемога дозволяла піднятися одразу на кілька щаблів у турнірній таблиці. Господарі взялися за справу без зволікань. І моменти біля воріт «Тростянця» стали виникати одразу. «Металург» використав весь спектр атакуючих дій — від прострілів з флангів, гри на другому поверсі до дальніх ударів, які дуже дошкуляли їхньому колишньому одноклубникові — Данилові Хмеловському. Кіперові «Тростянця» довелося добре попрацювати. У першому таймі його зусилля принесли результат — рахунок так і не було відкрито.

Цей тиск продовжився і по перерві. Але цього разу зусилля «Металурга» принесли свій результат. На 56-й хвилині Максим Воробей з правого кута штрафного майданчика зробив діагональний пас у центр площини воріт. Там Олексій Сидоров у боротьбі з захисником зміг переправити м’яча до сітки. Після забитого м’яча динаміка не зменшилася. Але рахунок так і залишився — 1:0 на користь «Металурга».

Ця перемога підняла «Металург» з сьомої на четверту позицію в турнірній таблиці. Наступний матч команда Володимира Микитіна проведе у суботу, 28 серпня, в Одесі проти місцевої «Реал Фарми». Потім — кубковий матч з «Гірником-СПОРТ» з Горішніх Плавнів. Наступну домашню гру чемпіонату «Металург» проведе 5 вересня. Суперником буде «Таврія Сімферополь».