+3°

+3°

МФК “Металург” зазнав чергової поразки у грі зі столичним опонентом

04.11.2019, 15:56

У футбольному чемпіонаті України серед команд Першої ліги стартувало ігри другого кола. Запорізький “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав одного з лідерів розіграшу — столичний “Оболонь Бровар”. Незважаючи на різницю в статусі, господарі дали фаворитові справжній бій.

У першому таймі “Металург” виглядав навіть упевненіше. Тричі запоріжці мали можливості відкривати рахунок. Але спочатку Денис Білоусов після розіграшу кутового не влучив у незахищений кут воріт з убивчої дистанції. Згодом блискуче зорієнтувався у ситуації Олексій Розуваєв. Побачивши шпарину у захисних порядках “Оболоні”, він на швидкості увірвався до штрафного майданчика гостей, але пробив передбачувано для кіпера. Потім він же вивів на кут площини воріт того ж Дениса Білоусова. Але і тут надійно зіграв воротар “Оболоні”. Єдине, чим запам’яталися в ці хвилини гості, — небезпечним пострілом Олександра Батальського з меж штрафного майданчика. Але з цим упорався Богдан Петриченко.

Єдиний гол в цьому матчі було забито, коли команди вже налаштовувалися йти на перерву. У зовсім безпечній ситуації в своєму штрафному майданчику зфолив Павло Мягков. Арбітр матчу Ігор Сташук показав на 11-метрову позначку. Богдан Петриченко вгадав напрямок удару Ігоря Мединського, але дотягнутися до м’яча не зміг. У другому таймі кияни стали грати більш обережно, адже у разі перемоги виходили на перше місце в турнірній таблиці. Але і “Металург” не склав зброю. Лише блискавична реакція Євгена Боровика врятувала “Оболонь” від голу після пострілу зі штрафного Едуарда Сарапія. Під кінець гри запоріжці взагалі затисли суперника на його половині поля. Але зламати ситуацію не змогли — 1:0 перемога “Оболоні”.

Ця перемога вивела “Оболонь” на першу позицію в чемпіонаті. “Металург” же продовжує замикати перегони. Наступний матч команда Олексія Годіна проведе також на своєму полі. 8 листопада “Металург” зіграє з кременчуцьким “Кременем”. Початок зустрічі — о 18:00.