+3°

+3°

МФК “Металург” зазнав чергової поразки

05.09.2019, 18:32

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги відбулись матчі 7-го туру. Запорізький “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав одного з лідерів чемпіонату — львівський “Рух”. Дебютантові вдалося дати бій третій команді нинішнього розіграшу.

Перший тайм подіями не порадував. Львів’яни, хоча і контролювали м’яч, діяли вкрай обережно. Повільно розігрували м’яч в центрі поля, не йшли на загострення, за найменшої небезпеки повертали шкіряну кулю центральним захисникам. “Металург” намагався діяти конструктивніше, але усі спроби побудувати атаку розбивалися об щільний захист гостей. Єдине, чим запам’яталася перша половина гри ,— це голом Юрія Климюка на 41-й хвилині. Гравець “Руху” вискочив з-за спин захисників і поклав м’яч у дальній від себе кут воріт. У другому таймі Іван Богатир випустив на поле спочатку Олексія Розуваєва, а згодом Дмитра Лихобабенка. Це збільшило командну швидкість “Металурга” і у захисту львів’ян почали виникати проблеми.

Кінцівка фінал матчу пройшов під знаком неабиякої активності “Металурга”. Мав шанс створити неприємності суперникові Богдан Могильний. Як на слаломі, він пройшов кількох захисників, але забарився з ударом або передачею. А наприкінці гри міг відзначитися Дмитро Лихобабенко. Він пробивав з ударної відстані, але не вистачило влучності. В останні хвилини запоріжці взагалі затиснули гостей у штрафному майданчику. Але реалізувати перевагу не змогли — 1:0 перемога “Руху”.

Тепер “Металург” проведе 2 матчі на виїзді. Спочатку завітає в гості до іншого дебютанта Першої ліги — Черкащини, а згодом переїздить до Горішніх Плавнів, де зустрінеться з місцевим клубом “Гірник-СПОРТ”. Вдома ж команда Івана Богатиря зіграє 21 вересня. Суперник — футбольний клуб “Минай”.