+3°

+3°

МФК “Металург” зазнав поразки у черговій грі

07.10.2019, 18:34

Все розпочалося з приємного для “Металурга”. Вже на 3-й хвилинці блискавична триходівка Могильний-Петров-Білоусов призвела до удару останнього упритул, після чого господарі поля повели у рахунку. Але вже за 7 хвилин на табло знову засвітилася рівновага. Денис Кожанов опинився на ударній позиції і зробив рахунок 1:1. Запоріжці не знітилися, продовжуючи атакувати. Чудові можливості вивести свою команду уперед не реалізували Тарас Ковальчук, Юрій Сачко та Ігор Загоруйко. Натомість отримали ще одного мяча у свої ворота. На 30-й хвилині той же Кожанов виступив у ролі асистента. Він вивів на ударну позицію іранського легіонера “Волині” Сіаваша Хагназарі, який не схибив — 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з активних дій “Волині”, яка взяла мяч під свій контроль. Особливо виділявся тут Младен Бартулович, який вийшов на заміну у перерві. “Металург” відповідав гострими контратаками. І мав кілька моментів для взяття воріт. Але натомість пропустив утретє. Захисник лучан Василь Курко прийшов до чужого штрафного майданчика під час розіграшу кутового і замкнув дальню стійку — 3:1. З таким рахунком команди застав фінальний свисток арбітра.

Після цієї поразки “Металург “продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату. Наступний матч команда Івана Богатиря проведе в Івано-Франківську проти місцевого “Прикарпаття”. Поєдинок відбудеться 11 жовтня.