+3°

+3°

МФК “Металург” зазнав поразки в Одесі

28.10.2019, 18:14

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги завершилося перше коло. У 15-му турі запорізький “Металург” в Одесі грав проти місцевого “Чорноморця”. Поєдинок вкотре продемонстрував, що команда вміє конструктивно діяти в атаці. Проте реалізувати ці вміння поки що не вдається.

Початок матчу активніше провели господарі. Вони одразу притисли “Металург” до своїх воріт, створивши кілька небезпечних моментів. Але запоріжці витримали цей пресинг і потроху перехопили ініціативу. І тричі мали забивати. Але спочатку вище воріт пробив Дмитро Лихобабенко, а згодом Олексій Разуваєв не зміг реалізувати вихід сам-на сам. Трохи згодом повторним шансом не скористався той же Лихобабенко. На перерву команди пішли за нульової нічиєї.

Після перерви “Чорноморець” знову пішов уперед. Одесити мали кілька моментів для взяття воріт, але скористалися можливістю одного разу. На 74-й хвилині кіпер запоріжців Ігор Левченко невдало зіграв у повітрі. Внаслідок чого м’яч опинився в Андрія Ткачука, який “розстріляв” залишені ворота. 1:0 – перемога “Чорноморця”.

Цим поєдинком “Металург” завершив перше коло чемпіонату. Другий етап стартує вже найближчих вихідних. 3 листопада команда Олексія Годіна на стадіоні “Славутич-Арена” прийматиме київський “Оболонь Бровар”, який зараз посідає другу сходинку турнірної таблиці. Початок матчу — о 16:00.