+3°

+3°

МФК “Металург” здобув чергову перемогу в Чемпіонаті України серед аматорів

24.04.2018, 17:23

Запорізький футбольний клуб МФК “Металург” здобув сьому перемогу в Аматорському Чемпіонаті України. У 12 турі підопічні Володимира Шаповалова приймали на своєму полі молодий колектив СК “Каховка”.
Перший шанс відкрити рахунок гості мали вже на 2 хвилині зустрічі. Однак запоріжців врятувала штанга. За цим була атака “Металурга”, в результаті якої господарі заробили право на пенальті. Його пішов виконувати Семен Дьяченко, але не зміг переграти Дениса Завгороднього. Це аж ніяк не збентежило наш колектив. Хлопці продовжили активний пошук до воріт опонентів. Знайшли його на 14 хвилині. Перший гол на рахунку Євгена Конькова. Подвоїли перевагу господарі під завісу тайму. Ілля Корнєв заробив ще один пенальті, та сам його реалізував.

Відставання в два голи для “Каховки” не стало причиною опускати руки. На старті другого тайму гості виглядали рішуче. Вже на першій хвилині після перерви створили небезпечний момент. Впевнено виглядали в центрі поля. Зафіксувавши це, Володимир Шаповалов випускає на поле легенду школи “Металург” — Олексія Годіна. Його вболівальники зустріли тепло, втім за короткий час позитивні емоції запорізьких фанатів нівелювались. На 71 хвилині рефері призначає третій пенальті в матчі, щоправда , тепер у ворота господарів. Його реалізував Павло Похитайло.

Після голу Павла Похитайла “Каховка” заграла ще впевненіше. Майже весь залишок часу проводили на половині поля запоріжців. Мали кілька можливостей зрівняти рахунок. Втім, у кінці- кінців підопічні Володимира Шаповалова натиск витримали. У підсумку – перемога “Металурга” 2:1. Завдяки їй команда Володимира Шаповалова вийшла на третю сходинку в своїй групі.