+3°

+3°

МФК “Металург” здобув перемогу над кременчуцьких суперником

11.11.2019, 18:09

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги відбулись матчі 17-го туру. Запорізький “Металург” на своєму полі приймав кременчуцький “Кремінь”. Хоча все розпочалося не дуже приємно для господарів, підопічні Олексія Годіна все ж таки змогли зламати ситуацію і нарешті досягли позитивного результату.

Це вже четверта зустріч суперників за останні 2 роки. Одного разу була зафіксована нічия, і двічі перемагав “Кремінь”. І в цьому поєдинку гра розпочалася з проблем для “Металурга”. Хоча запоріжці з самого початку контролювали гру, проте пропустили швидкий гол. На 11-й хвилині господарі забули у своєму штрафному майданчику Дмитра Козьбана, і той, як на розминці, упритул розстріляв ворота Богдана Петриченка. З рахунком 1:0 та користь “Креміня” команди і пішли на перерву.

Початок другого тайму ледь не приніс “Металургу” ще більше неприємностей. Гості притисли запоріжців до своїх воріт і за кілька хвилин тричі тільки поперечина врятувала ворота Богдана Петриченка від голу. Витримавши цей навал, “металургівці” самі взялися за справу. І на 65-й хвилині це дало перший результат. Богдан Могильний на швидкості увірвався до штрафного майданчику “Креміня”, прострілив на Дмитра Олійника, який упевнено відправив м’яча у сітку воріт. А ще 5 хвилин по тому блискавична контратака господарів призвела до другого голу. Олексій Розуваєв чудовим пасом вивів сам-на-сам з кіпером “Креміня” Костянтина Чернія. Той міг забивати сам, але віддав передачу на Богдана Могильного, чим відрізав від ситуації кіпера гостей. Півзахиснику “Металурга” залишалося тільки покласти м’яча у незахищені ворота. Кінцівку матчу “Кремінь” провів біля воріт Богдана Петриченка, але зламати ситуацію не зміг. 2:1 — перша домашня перемога “Металурга”.

Завдяки цій перемозі “Металург” пішов з останнього місця в турнірній таблиці. Але для того, щоб вийти з зони вильоту, команді Олексія Годіна ще треба попрацювати. Від “Креміня”, який займає 14-ту сходинку, запоріжців відділяє 2 очки. Наступну гру “Металург” проведе на виїзді проти “Інгульця” з селища Петрове.