+3°

+3°

МФК “Металург” здобув перемогу у грі з “Нікополем”

27.08.2018, 22:44

Триває Чемпіонат України з футболу серед команд Другої ліги. В рамках шостого туру запорізький МФК “Металург” здобув першу виїзну перемогу в цьогорічній національній першості. Суперником підопічних Олега Тарана був клуб “Нікополь”.

Аби намацати шлях до нікопольских воріт, запоріжцям не знадобилось багато часу. Вже на п’ятій хвилині гості вийшли вперед. Ілля Корнєв, отримавши м’яч у штрафному майданчику, не забарився влучно пробити. Далі послідувало ще дві небезпечні атаки “Металурга”, які однак не ознаменувались результатом. Спочатку Богдан Петриченко влучає в штангу. Згодом господарів рятує голкіпер від небезпечного удару Олександра Яровенка. Відчувши прихильність футбольної фортуни нікопольці кинулись уперед та ледь не першою ж атакою зрівняли рахунок. Гол забив Сергій Мандровський.

1:1 — результат першого тайму. Після перерви гості відновили атакувальну динаміку. Втім, реалізація явно не могла радувати запорізьку публіку. На старті другої половини гри Олександр Яровенко пробиває в упор, однак м’яч летить повз раму. За 2 хвилини Едуард Сарапій отримує вигідну позицію зі штрафного, але б’є в руки голкіперу. Ще кілька разів наших опонентів рятувала або штанга, або поперечина. Та, як відомо, будь-які старання рано чи пізно мають дати результат. У цьому матчі перемога прийшла до “Металурга” тоді, коли ,мабуть, більшість фанатів на неї не очікували. А саме на 91-й хвилині. Вирішальний гол на рахунку Олександр Зенайлова.

Кінцевий рахунок матчу — 2:1 на користь запоріжців. Після цього туру наш колектив посідає шосту сходинку в турнірній таблиці групи B. Наразі в “Металурга” 7 очок. “Нікополь” залишається аутсайдером. Трійка лідерів виглядає наступним чином — МФК “Кремінь”, МФК “Кристал” та ФК “Гірняк”. Наступний матч підопічні Олега Тарана проведуть першого вересня. Гратимуть на виїзді проти ФК “Енергії”, котра на цю мить йде четвертою.