circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Минулого року аеропорт Запоріжжя встановив рекорд за числом пасажирів

17.01.2018, 14:12

text
Поділитися:

Кілька років тому Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» знаходився на межі закриття. Кількість обслуговуваних пасажирів не дотягувала навіть до ста тисяч на рік. Так в 2014 році вона склала всього лише 74 тисячі осіб, повідомляє прес-служба мерії.

Для того щоб зберегти запорізький аеропорт його було вирішено прийняти в комунальну власність. Місто почало вкладати в розвиток аеропорту кошти з міського бюджету. З 2016 року стартувала реалізація міської програми розвитку Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», розробленої за дорученням міського голови Володимира Буряка.

За цей час був розроблений і затверджений проект будівництва нового пасажирського терміналу запорізького аеропорту. Будівельні роботи стартували в середині грудня минулого року. Було виконано поточний ремонт основної злітно-посадкової смуги. Проведено капітальний ремонт дороги від траси Харків-Сімферополь до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Розпочато будівництво огорожі навколо аеропорту.

Однак основним критерієм роботи будь-якого аеропорту є збільшення кількості обслуговуваних рейсів і пасажирів. Тут запорізькому аеропорту також вдалося багато чого досягти за останні два роки.

У 2016 році кількість пасажирів збільшилась до 275 тисяч на рік. За оперативними даними, за 2017 рік їх було на чверть більше – 348 тисяч. Понад дві третини з них – пасажири міжнародних рейсів. Це при тому, що основна злітно-посадкова смуга Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» в минулому році практично півтора місяці була закрита на ремонт.

На думку міського голови Володимира Буряка, така тенденція свідчить про те, що Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» залишається затребуваним, а новий пасажирський термінал аеропорту необхідний. Відкриття терміналу дозволить залучити в місто нові авіакомпанії та збільшити кількість обслуговуваних пасажирів, зросте і прибуток аеропорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: