+3°

+3°

Міська федерація боксу підбила підсумки роботи 2019-го року

11.01.2020, 18:03

Запорізька міська федерація боксу підбила підсумки минулого року. Це відбулося на традиційній звітно-виборчій конференції. У 2019-му місцеві спортсмени піднімалися на п’єдестали пошани як всеукраїнських, так і міжнародних змагань, а географія боксу в регіоні значно розширилася.

Для Запоріжжя бокс є одним з пріоритетних видів спорту. Тому тут здійснюється системна робота щодо забезпечення спортсменів необхідними умовами для тренувань та виїздів на змагання. Це робиться спільними зусиллями федерації боксу та міської влади. З бюджету Запоріжжя стабільно виділяються кошти на покращення матеріально-технічної бази спортивних шкіл. Певне фінансування забезпечується зусиллями федерації. Це принесло свої результати. В усіх вікових категоріях запорізькі спортсмени здобували нагороди престижних змагань. Верхівкою є дорослий бокс. Тут також є чим похвалитися. Так запоріжець Ілля Власенко, який тренується під керівництвом свого батька Володимира, переміг на Кубку України як серед студентів, так і серед дорослих спортсменів. А на чемпіонаті України до 22-х років посів друге місце. У дві 2020 перед ним ставляться не менш серйозні завдання.

Потужна робота була проведена і для розвитку боксу на місцевому рівні. В місті з’явилися нові клуби. Збагатилася палітра турнірів. Завдяки цьому в бокс прийшли нові прихильники. 2020 буде не менш насиченим. Очікуємо, що олімпійську ліцензію здобуде наш провідний боксер Дмитро Замотаєв. У Запоріжжі ж центральним стартом буде Чемпіонату України серед спортсменів до 22-х років. Змагання заплановані на грудень.