circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міська влада допоможе малому бізнесу Запоріжжя із виплатою позик

21.08.2020, 19:36

text
Поділитися:

У звʼязку із коронавірусом та запровадженням карантинних заходів малий та середній бізнес фактично опинилися на порозі виживання. Аби зарадити проблемі та допомогти запорізьким підприємцям, за дорученням міського голови було розроблено одразу кілька шляхів підтримки. Зокрема, бізнесменів першої групи було звільнено від оподаткування. Ще однією складовою програми стала компенсація відсотків мікропідприємцям та малому бізнесу, які отримують позики у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Фахівці у свою чергу зазначили: в сучасних ринкових умовах кредитування є найбільш ефективним інструментом для розвитку малого бізнесу. Усі механізми фінансової підтримки вже опрацьовані.

На початку року стати підприємцем та створити власний цех з очищення і підготовки до продажу свіжоморожених овочів вирішив і пан Володимир. Однак купівля спеціального устаткування самотужки виявилась не під силу й довелося брати кредит. Сьогодні ж чоловік вже презентує власну продукцію, яку згодом планує поширювати через торговельні мережі.

Пан Володимир впевнений, підтримка з боку міста допоможе не одному десятку підприємців. В успішності проекту переконані й самі представники банків. Зазначили, сподіваються на подальшу співпрацю із містом та її позитивні результати.

Володимир Буряк додав: місто вже мало успішний досвід участі у кредитних програмах. Саме завдяки цьому вдалося реалізувати чимало інфраструктурних проектів та програм із розвитку міста. Тож допомога зі сплатою відсотків стане ще одним прикладом вдалої співпраці.

На завершення зустрічі міський голова підписав з обома банками меморандум про подальшу співпрацю у рамках цього проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: