circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міська влада вживає оперативних заходів у боротьбі із карантинними рослинами

19.10.2018, 12:19

text
Поділитися:

Станом на 17 жовтня 2018 року на «гарячу лінію» по боротьбі з амброзією від городян надійшло 334 звернення про виявлені місця зростання цієї рослини-алергену. Необхідні заходи вже прийняті по 300 зверненнях, що становить 90%.

Районні державні адміністрації Дніпровського, Олександрівського, Хортицького та Заводського районів вжили заходів стосовно всіх звернень громадян – 100% виконання заявок, в Олександрівському районі – 89%. Найактивнішими щодо виявлення місць поширення амброзії були жителі Хортицького і Дніпровського районів – відповідно 74 і 83 звернень на «гарячу лінію». Менш активно реагували на повідомлення жителів адміністрації Шевченківського та Комунарського районів – відповідно 57% і 50% виконання заявок на ліквідацію амброзії.

За повідомленнями районних адміністрацій, проведені кратні покоси зелених зон, в тому числі заражених амброзією, на загальній площі 1238,5 га. З 204 виявлених місць поширення амброзії, знищено 201 (механічним і хімічним методом). Хімічний метод застосований на площі 53 га. Роботи вже закінчені.

Районні державні адміністрації провели мобільними групами 89 рейдів-перевірок по виявленню карантинних рослин. Виявлено 87 випадків неналежного утримання закріплених територій. Власники територій отримали попередження.

Суттєвою перешкодою у боротьбі з карантинними рослинами залишається безвідповідальність приватних підприємців, які не доглядають свою територію. З ними працюють районні адміністрації міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: