circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова доповів запоріжцям про розвиток комунального транспорту

27.12.2018, 12:19

text
Поділитися:

У Запоріжжі реалізується програма розвитку міського комунального транспорту. Вона спрямована на розвиток екологічного електротранспорту, закупівлю великих автобусів.

Минулого року розпочалася реалізацію програми «Запорізькій трамвай», яка охоплює одразу три напрямки: капітальний ремонт існуючого рухомого складу, збирання нових трамваїв і випуск на лінію європейських трамваїв.

На базі КП «Запоріжелектротранс» зібрано 4 нових трамваї та придбано кузови для ще 4 трамваїв. У 2019 році збирання трамваїв буде продовжено. Отримана ліцензія на виготовлення 50 трамваїв запорізького виробництва.

Придбано 12 європейських трамваїв. Запоріжці вже пересвідчилися у їх перевагах. Виконано капітальний ремонт 4 трамваїв.

– У 2019 році плануємо поповнити парк новими тролейбусами. Також у планах закупівля 26 електробусів, які будуть придбані за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, – розповів Володимир Буряк.

У 2017 році було проведено комплексне пасажирообстеження на маршрутах громадського транспорту. Це дозволило прибрати з маршрутної мережі майже однакові маршрути та відкрити нові напрямки.

– У 2016-2017 роках придбали 45 великих автобусів. Цього року підписали договір на придбання ще 50 автобусів на умовах фінансового лізингу. 19 з них місто вже отримало. 31 очікуємо вже у наступному році, – відзначив Володимир Буряк.

Ще 20 автобусів планується придбати за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку.

За два роки відкрито нові маршрути зі 100-місними автобусами – №17, №18, №59, №72. Збільшено кількість автобусів на маршруті №38 у напрямку Хортицького району.

У 2019 році буде відкрито ще три маршрути, які будуть обслуговувати великі автобуси. Це маршрут №29 «вул. Фінальна – 4-й Південний мкрн». №39 – «Нікопольський поворот – площа Університетська». №78 – «Сімферопольське шосе – ПК «ЗАлК».

Завдяки надходженню додаткових автобусів у конкурсі на їх обслуговування зможе взяти участь КП «Запоріжелектротранс». Це стане ще одним кроком у напрямку підвищення якості перевезення пасажирів, транспортного обслуговування «спальних» районів міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: