circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова обговорив ситуацію на «ЗАЗі» із керівництвом заводу

04.07.2019, 22:25

text
Поділитися:

Раніше вони були у лідерах українського автопрому, а сьогодні Запорізький автомобільний завод ледь не на межі закриття. Зараз на підприємстві виготовляють лише запчастини та збирають кілька машин за місяць. На зустріч із зазівцями приїхав міський голова Володимир Буряк разом із представниками своєї команди. Говорили про плани на майбутнє та шляхи модернізації підприємства. Його працівники  кажуть – місцевим промпідприємствам підтримка з боку влади необхідна.

Ще якихось 5 років тому Запорізький автомобілебудівний завод випускав до 400 тисяч автомобілів за рік, більша частина яких йшла на експорт. А в 2014-му темпи виробництва знизилися в десятки разів. Зараз тут випускають лише комплектуючі для авто та всього кілька автобусів за місяць. Обговорити шляхи розвитку та розбудови підприємства на зустріч із працівникам заводу приїхав міський голова Володимир Буряк разом із представниками своєї команди. Керівництво “ЗАЗу” зазначило: готове до модернізації та розвитку, однак для цього необхідна підтримка – як з боку держави, так і з боку міської влади.

Міський голова зазначив: місто всебічно підтримує розвиток Запорізької промисловості, однак через низку невирішених на законодавчому рівні питань цей процес дещо гальмується.  Мер наголосив, цьогорічний бюджет міста становить 9 мільярдів гривень. Однак для потужного розвитку обласного центру цих коштів не вистачає. Адже переважну частину грошей на освіту, медицину та соціальну сферу  через відсутність державної підтримки місто має виділяти зі своєї скарбниці.

Як результат — відчутна потреба в економії коштів. Володимир Буряк зазначив, саме через відсутність державних програм та закріпленої на законодавчому рівні підтримки з боку держави місту доводиться самостійно шукати шляхи для вирішення міських проблем. На важливості економічного розвитку міста, створенні робочих місць та забезпеченні стабільного функціонування промислового майданчика міста наголосили і представники команди Володимира Буряка — Віктор Бусько, Ігор Чумаченко та Анатолій Пустоваров.

Під час зустрічі говорили не тільки про розвиток промислового майданчика. Працівники підприємства порушили питання транспортного забезпечення міста, відновлення запорізьких доріг та створення комфортних умов для проживання в обласному центрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: