circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова провів дипломатичну зустріч із представниками кількох країн

14.05.2018, 15:03

text
Поділитися:

У Запоріжжі вперше відбулася дипломатична зустріч із представниками кількох країн. Захід був організований за пропозицією міського голови Володимира Буряка. Офіційний прийом влаштували у передвісті дипломатичного балу. Генеральні консули ознайомилися із економічним, культурним, туристичним потенціалом Запоріжжя.

Генеральні консули Грузії, Азербайджану, Болгарії та Латвії зібралися в одному залі. Тут разом із міським головою обговорюватимуть перспективи співпраці та потенціал Запоріжжя. Захід відкриває мер Володимир Буряк. Каже, наше місто – багатонаціональне і співпрацює з різними країнами.

У ході зустрічі представники дипломатичних місій ознайомилися з економічним, культурним, туристичним потенціалом Запоріжжя, обговорили також можливість розробки та реалізації спільних проектів в різних галузях. Серед найбільш пріоритетних – розвиток міжнародного аеропорту та початок будівництва пасажирського терміналу.

Офіційна зустріч із консулами у міськвиконкомі відбулася у передвісті дипломатичного балу, організованого з благодійною метою. Ідею проведення дипломатичного балу іноземні гості підтримали.

Іраклій Адвадзе, Генеральний консул Грузії у Донецьку, зазначив: благодійність в усьому світі вважається благородною справою. Тож ми завжди підтримуємо подібні заходи. Я вдячний організаторам за виконану роботу, адже у Запоріжжі це перший захід подібного типу .

На думку організаторів дипломатичного балу, захід доводить, що Запоріжжя — відкрите для міжнародної співпраці місто. Налаштовані не зупинятися на досягнутому і реалізовувати в подальшому такі проекти.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: