circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова взяв участь у засідання Правління Асоціації міст України в Києві

21.05.2018, 16:40

text
Поділитися:

Сьогодні міський голова Володимир Буряк взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України в Києві. Обговорювали питання, які хвилюють владу на місцях. Насамперед, бюджет: ризики та можливості його балансування. Окрім цього , в ході засідання розглянули питання недофінансування медичної та освітньої субвенцій, монетизації пільг, пайову участь забудовників. Асоціація міст – впливова організація, котра дозволяє лобіювати інтереси місцевого самоврядування в Кабінеті Міністрів та Верховній Раді. Це майданчик для діалогу з першими особами держави.

По завершенні засідання Володимир Буряк особисто обговорив подальшу долю проекту модернізації Запорізького аеропорту із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зокрема, обговорили варіанти фінансування будівництва нової злітно-посадкової смуги. Відпочатку реалізації проекту Прем’єр надавав Запоріжжю підтримку. Будівництво набирає обертів, і Запоріжжя вкладає істотні ресурси в розвиток аеропорту. Міський голова впевнений: “Ми маємо право розраховувати на зустрічний рух з боку держави в цьому напрямку.”

Як запевнив Володимир Гройсман, питання фінансування в рамках державної програми буде детально розглядатися. Запорізький аеропорт – це стратегічний об’єкт для Південного Сходу України. Тому це важливо не тільки для Запоріжжя, а й для всієї країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: