circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова Запоріжжя бере участь у Міжнародному саміті мерів

29.11.2017, 11:39

text
Поділитися:

28 та 29 листопада в Києві проходить Міжнародний саміт мерів, присвячений інноваціям та технологіям, які змінюють життя жителів міст на краще. Сьогодні в його роботі візьме участь міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Захід проводиться під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє прес-служба мерії.

Відкриття саміту відбулося 28 листопада. На ньому виступив міський голова Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, який зупинився на впровадженні програми «Kyiv Smart Cіty». Серед впроваджених і реалізованих проектів були названі «Відкритий бюджет», «Бюджет участі» і «Безпечне місто».

29 листопада робота Міжнародного саміту мерів продовжиться. Сьогодні в ньому візьме участь і міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, який у складі офіційної урядової делегації повернувся з Грузії. Також планується участь у форумі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Відзначимо, Запоріжжю є, що презентувати на подібному форумі. У місті розроблена і реалізується міська програма «Цифрова стратегія 2017-2020». Її головне завдання – вивести місто на новий рівень надання адміністративних послуг, забезпечення відкритості та доступності влади, підвищення ефективності управління міським господарством, створення комфортних умов життя в місті для городян. Тут Запоріжжя фактично йде слідом за Києвом.

В рамках програми реалізується відразу кілька проектів. Один з найбільших – «Безпечне місто». Створення ситуаційного центру, установка камер спостереження повинні сприяти профілактиці злочинності, дозволять оперативно реагувати на правопорушення і надзвичайні ситуації.

У Запоріжжі вже другий рік поспіль реалізується програма «Громадський бюджет», який по-іншому можна назвати «Бюджетом участі». Для зручності городян вводяться нові електронні сервіси. Серед них «Прозорий бюджет» і «Електронні петиції». У поточному році почав працювати оновлений міський контакт-центр «15-80» та однойменний портал, який дозволяє запоріжцям в онлайн режимі залишати свої заявки з питань житлово-комунального господарства, контролювати хід їх виконання. Розпочав роботу новий офіційний сайт Запорізької міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: