circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Мер Запоріжжя обговорив важливі питання міста з прем’єр-міністром та учасниками Правління Асоціації міст України

23.03.2017, 17:46

video text
Поділитися:

Київська міська рада. Тут проходить зустріч з Правлінням Асоціації міст України. На обговоренні – ряд важливих для міст питань. Серед них – проблеми в медичній реформі.

«Я би дуже хотів, щоб ми змінили систему, але зробили це разом. Ми не можемо дозволити, щоб ця система, яка є сьогодні, вона, по-перше, вмирає, сама система. Тому будемо з вами інвестувати ресурси саме в це», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Окрім цього, на засіданні обговорили питання зі створення госпітальних округів. У Запоріжжі їх організовуватимуть на базі міських лікарень. Ще одне важливе питання – підвищення тарифів на електроенергію. Асоціація міст пропонує встановити пільгові тарифи на забезпечення зовнішнього освітлення та електротранспорту. Також обговорили і будівництво запорізького моста.

«Якщо 3 роки мости майже не будувалися, практично стояли, то в тому році ми запустили процес відбудови мостового переходу через річку Дніпро. Може десь не так як би хотілось, не тими темпами як хотілось. Але все таки в цьому році вже виділені кошти. Ще трошки осталося, і ми з’єднаємо, так званий «Старе Дніпро» – це правий берег і острів Хортицю мостовим переходом», – говорить Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Також учасники заходу обговорили питання ремонту доріг. Володимир Буряк зазначив, у цьому році в Запоріжжі планують відремонтувати втричі більше магістралей. Ще збільшити об’єми допомогли б кошти з державного бюджету.

«З наступного року запрацює фонд, дорожній фонд. Але якщо взяти Запоріжжя, ми не ждемо коли це буде. Потрібно співфінансування. Сьогодні державі тяжко. сьогодні йде війна. І з державного бюджету ждати коштів — це мабуть недоцільно. Ці кошти потрібно перенаправляти на другі потреби. На потреби того, щоб наша країна була сильною у військовому плані. І тому якщо з державного бюджету будуть надходити якісь кошти — місцеві бюджети також зможуть це зробити. І тоді це буде співфинансуання. Як кажуть, гуртом і батька легше бити», – каже Володимир Буряк.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: