circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова Запоріжжя повідомив про підписання договору про будівництво нового терміналу в аеропорту

16.11.2017, 09:51

text
Поділитися:

Мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив про укладення договору про будівництво нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя». Значення цієї події міський голова прокоментував на своїй сторінці в «Фейсбук»:

«Наступний етап – початок будівельних робіт. Відповідно до договору, підрядник ТОВ «Альтіс-Констракшн», взяв на себе зобов’язання почати будівництво вже в цьому році. Термін здачі об’єкту чітко прописаний в договорі – четвертий квартал 2019 року. Фактично – через два роки з моменту початку. Упевнений, що цей термін цілком реальний, адже у підрядника вже є успішний досвід подібного будівництва.

Вартість реалізації проекту на сьогодні майже 530 мільйонів гривень. Для Запоріжжя це значна сума. Чи потрібен Запоріжжю новий термінал, може бути, є більш важливі завдання? Висловлю свою думку. Будівництво пасажирського терміналу – довгострокова інвестиція у розвиток всього міста, яка окупиться ростом інвестиційної привабливості Запоріжжя, збільшенням кількості людей, які зможуть побувати в нашому місті. Місто має не тільки вирішувати поточні проблеми, а й розвиватися. Така моя позиція.

Не потрібно забувати і про те, що відкриття нового пасажирського терміналу сприятиме збільшенню кількості обслуговуваних рейсів, а значить зростання прибутку запорізького аеропорту.
Вже сьогодні у Запорізького аеропорту багато пропозицій від різних авіакомпаній про співпрацю, які не виходить реалізувати через відсутність сучасного терміналу.

Нагадаю, площа терміналу складе більше 12 тисяч квадратних метрів. Він зможе обслуговувати 400 пасажирів на годину. Кошти на початок будівництва в цьому році в міському бюджеті є. Зі свого боку можу сказати, що, незважаючи на проблемні питання формування бюджету Запоріжжя на 2018 рік, в наступному році фінансування робіт буде продовжено».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: