circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова Запоріжжя проведе нараду з проблемними перевізниками

19.10.2017, 09:43

text
Поділитися:

На свої сторінці в Фейсбук мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив про нараду з проблемних питань громадського транспорту, яка відбудеться сьогодні, 19 жовтня: «Упевнений, відбудеться непроста розмова з перевізниками. Те, що сьогодні відбувається в години пік на проблемних напрямках – це знущання над запорожцями.
Минулого тижня управління транспорту промоніторило 62 маршруту. Виявлено брак 130 одиниць транспорту, які повинні були працювати за умовами договору. Як результат – черги на зупинках в години пік і невдоволення городян. З цим будемо боротися нещадно. Вже виписано 7 штрафів по 10 тис. грн. перевізникам, які порушили умови договору. Моніторингові групи будуть продовжувати працювати.
Однак, вважаю, що це не вихід. Ситуацію треба міняти планомірно. На кожній зустрічі перевізники багато говорять про економіку своїх підприємств, кредити, збитки. Я розумію, що закупівля автобусів середньої та великої місткості – це велике фінансове навантаження. При цьому в Запоріжжі діє найнижчий тариф на проїзд серед всіх обласних центрів країни. Тому в своїй частині ми йдемо назустріч бізнесу і приймаємо непопулярне, але необхідне рішення – підвищення вартості проїзду.
Однак, якщо перевізник планує працювати в Запоріжжі довго і продуктивно, інвестування в бізнес, закупівля середніх і великих автобусів буде неминучістю. Тому я кажу перевізникам – не треба тягнути і чекати, що місто відступить і все буде як раніше. Ні. Система буде змінюватися.
В результаті реалізації міської програми плануємо вийти на частку в 33% комунального транспорту в загальній системі громадського транспорту. А від приватного бізнесу вимагатимемо збільшення частки середніх і великих автобусів.
Так ми зможемо забезпечити комфортні та безпечні перевезення в Запоріжжі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: